ЗМІ: У Києві почалася підпільна VIP-вакцинація проти коронавірусу чиновників і бізнесменів. Ціна дози - до 3000 євро - Запоріжжя.Info

ЗМІ: У Києві почалася підпільна VIP-вакцинація проти коронавірусу чиновників і бізнесменів. Ціна дози – до 3000 євро

Українські топ-чиновники, політики і бізнесмени вже прищеплюються в Києві вакциною проти коронавірусу, яку нелегально завезли до України.

Вакцинація проходить під грифом секретності на базі однієї з приватних клінік Києва. Публічно інформацію про це ніде не знайдеш, її поширюють від знайомих до знайомих, пише “Страна”. 

Походження вакцини невідоме, проте продавці стверджують, що це препарат, розроблений німецькою компанією BioNTech і американської Pfizer. І запевняють, що вакцина не підроблена. Цією вакциною з 27 грудня вже почали щеплюватися в країнах ЄС. Також нею вакцинують в США, Ізраїлі, Великій Британії та багатьох інших країнах.

Офіційно цю вакцину до України не ввозять. Ба більше, невідомо, коли вона взагалі надійде, оскільки влада не уклала з цією компанією контрактів. Поки є тільки один контракт – на купівлю 1,9 млн доз вакцини китайської компанії Sinovac Biotech. Але терміни її доставки також поки незрозумілі, оскільки вони ще навіть не зареєстрована в Китаї.

Водночас українська еліта, як бачимо, не готова чекати так довго.

Вони платять втридорога за можливість захистити себе і близьких від коронавірусу вже зараз.

Про те, що вакцинація проти коронавірусу в Україні для обраних вже стартувала, “Стране” повідомили днями відразу кілька столичних бізнесменів, які прищепилися самі і забезпечили дозою вакцини своїх літніх батьків.

За інформацією джерел “Страны”, представникам української еліти – політикам і багатим бізнесменам – почали пропонувати підпільну послугу з вакцинації препаратом BioNTech і Pfizer тиждень тому. Але задоволення це не з дешевих. Вартість нелегального щеплення проти коронавірусу становить від 1 до 3 тисяч євро.

Зазначимо, що компанії-виробники цієї вакцини BioNTech і Pfizer ще влітку домовилися з адміністрацією США про ціну 19,50 дол. за дозу. У ЄС доза коштує трохи дешевше – 15,50 євро.

Тобто в Україні до офіційного постачання вакцини VIP-персони прищеплюються за ціною в 50 разів більшою, ніж у США та ЄС. Водночас після вакцинації клієнти не отримують жодного документа, який дає можливість уникнути карантину у разі виїзду до інших країн.

За різними версіями, цю вакцину привезли чи то з ЄС, чи то з Ізраїлю. Але докладніше, у який спосіб її завезли до України, ніхто не пояснює. До того ж до зберігання і транспортування вакцини BioNTech і Pfizer висуваються жорсткі вимоги – вона повинна перебувати за температури -70 градусів і нижче. 

За інформацією “Страны”, таємною вакциною прищепилися вже понад десяти топ-чиновників, бізнесменів і політиків, а також члени їхніх сімей. 

“Банкує на касі якийсь Гриша, який заздалегідь попереджає клієнтів есемескою про суму, яку необхідно мати при собі. Вартість вакцини визначається у євро – від 1000 до 3000 євро, залежно від клієнта. У який спосіб визначається ціна, я так і не зрозумів. Очевидно, за перснів на пальцях. Всі знайомі прищеплювалися за різними цінами. Хтось заплатив 2500 за двох. Гриша – представник якогось Романа Гольдмана, який позиціонує себе як ізраїльський медик. Якщо Гриша не впевнений в ціні, він телефонує з Романом і уточнює ціну. Гроші приймаються кешем, не проводяться через офіційну касу клініки. Походження вакцини і як її зберігають – не розголошується”, – повідомив “Стране” один з бізнесменів, який вже підпільно прищепився вакциною.

Як повідомили “Стране” двоє політиків, які вже вакцинувалися, таку нелегальну вакцинацію за завищеною ціною проводять у київській клініці MEDILAND.

У самій клініці на гарячій лінії прямої відповіді на запитання “Чи можна у вас отримати вакцину проти коронавірусу?” не дають. Принаймні, журналістів “Страны”, які зателефонували до клініки як клієнти, на вакцинацію не записали. Однак після хвилинної паузи запропонували з’явитися за записом на прийом наступного дня і на місці поговорити про вакцину проти коронавірусу з адміністратором.

“Страна” також звернулася за коментарем до згаданого вище Роману Гольдмана, проте на час публікації відповіді не отримала.

Лікар-інфекціоніст Ольга Голубовська повідомила “Стране”, що до неї також доходила інформація про те, що в Україні вже можна вакцинуватися проти коронавірусу.

“Чутки про це ходять вже приблизно тиждень. Мені про це говорили. У нашій країні все що завгодно може бути. Як завозять цю вакцину, можна тільки гадати. Якщо хтось завозив вакцину для себе, напевно, вони могли забезпечити умови її зберігання. Але Україна ж відмовилася від процедури перевірки якості вакцин. Всі вакцини, які останні п’ять років завозилися до країни через міжнародні закупівлі, не перевірялися державою. Нам достатньо слова “прекваліфікація” ВООЗ. Хоча для вакцин повинні бути жорстко дотримано умови транспортування. Ви ж пам’ятаєте, які були скандали з повторно замороженою вакциною проти поліомієліту, яку зняли з виробництва і нам подарували? У вакцини проти коронавірусу також температура зберігання -70 градусів за Цельсієм”, – повідомила Голубовська “Стране”.




Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com