З’явилося відео підпалу колишнього кінотеатру ім. Котляревського в Полтаві – Запоріжжя Інфо

З’явилося відео підпалу колишнього кінотеатру ім. Котляревського в Полтаві

Чоловік потрапив всередину приміщення, забравшись на дерево біля нього, пошкодив меблі і техніку, а потім розпалив вогонь за допомогою паперу

З’явився запис з камер відеоспостереження, які зафіксували передбачуваного Палія історичної будівлі кінотеатру ім. Котляревського в Полтаві. Відповідне відео надали власники розташованих у будівлі закладів, а оприлюднив його місцевий сайт Полтави 0532.ua.
 
Як видно на відео, чоловік потрапив всередину приміщення о 03:07, забравшись на дерево біля нього. Ймовірний він пошкодив меблі, техніку, розкидав речі, зібрав папір, який потім, очевидно, використовував для підпалу. 

Близько 4:03 зловмисник розпалив вогонь за допомогою паперу. О 4:09 у будівлі пролунав перший вибух. Далі вогонь швидко поширився і зруйнував протягом декількох годин історичну будівлю в центрі Полтави.

Нагадаємо, пожежа у двоповерховій історичній будівлі XIX ст. на вул. Соборності, 31 Полтави  відбутися 9 грудня близько 4:20. 

Спочатку пожежа виникла на літньому майданчику кафе, яке розташоване по сусідству. Горіла покрівля кафе на площі близько 150 кв.м. Згодом вогонь по суміжних приміщеннях перекинувся на будівлю кінотеатру ім. І. П. Котляревського.

За цим фактом відомості внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань з кваліфікуючими ознаками частини 2 статті 270 (“Порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки, що спричинило матеріальну шкоду в особливо великому розмірі або інші тяжкі наслідки”) Кримінального кодексу України.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com