Жителі Харкова подали більше десятка петицій з увічнення пам’яті Кернеса – Запоріжжя Інфо

Жителі Харкова подали більше десятка петицій з увічнення пам’яті Кернеса

Жителі міста пропонують перейменувати на честь Кернеса ряд вулиць, метро і міський зоопарк

На сайті Харківської міської ради з’явилися 12 петицій щодо пам’яті колишнього міського голови Харкова Геннадія Кернеса. Жителі міста пропонують перейменувати на честь Кернеса ряд вулиць, метро і міський зоопарк.

Опубліковані петиції мають три місяці, щоб набрати 5 тис. голосів, необхідних для подальшого їх розгляду.

Зокрема харків’яни можуть проголосувати за перейменування на честь Геннадія Кернеса: станції метро “Держпром”, проспекту Науки, проспекту Григоренка, Московського проспекту, міжнародного аеропорту в Харкові, парку ім. Горького, міського зоопарку.

Також три петиції пропонують встановити Кернесу пам’ятник, а одна з ініціатив зазначила про “перейменування однієї з головних вулиць або однієї зі станцій метро на честь Геннадія Адольфовича Кернеса”.

Геннадія Кернеса 10 вересня госпіталізували до 17-ї міської лікарні. Проте в ніч на 17 вересня Кернеса транспортували спеціалізованим літаком з Харкова до Берліна на лікування в клініку “Шаріте”. 2 жовтня бізнесмен і друг Кернеса Павло Фукс повідомив, що Кернес отримав негативний тест на Covid-19. Однак 11 грудня у Геннадія Кернеса відмовили нирки. Він перебував на гемодіалізі. 17 грудня Кернес помер. 

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com