Журналісти 112.ua дізналися, у скільки українським містам обійшлася підготовка до Нового року – Запоріжжя Інфо

Журналісти 112.ua дізналися, у скільки українським містам обійшлася підготовка до Нового року

Загалом на встановлення святкової ялинки та ілюмінацію обласні центри витратили близько 28 млн грн

Найбільше коштів на підготовку до новорічних заходів було виділено з бюджету Дніпра: на встановлення ялинки та святкове оформлення центру міста витратили 8,4 млн грн. Про це йдеться в статті 112.ua “Масштабні свята vs карантин. Де в Україні поставили найдорожчі і найдешевші новорічні ялинки” з посиланням на відповіді на запити на інформацію, отримані від обласних центрів.

Серед лідерів за витратами і Черкаси. Судячи з даних порталу Prozorro, міськрада провела цілих 3 тендери в поточному році на закупівлю штучної ялинки, її монтаж і освітлення: їхня загальна сума перевищує 5 млн грн.

Серед міст, які понесли найменші витрати на оформлення новорічного дерева – Ужгород. Про святкування Нового року подбали самі городяни. Як повідомили в міськраді, місцева мешканка подарувала їм 12-метрову ялину, яка близько 35 років росла в її саду. На її прикрасу з бюджету виділили понад 141 тис. грн.  У Києві та Херсоні частину витрат на святкове оздоблення також узяли на себе благодійники та комерційні організації.

Загалом на встановлення святкової ялинки та ілюмінацію обласні центри витратили близько 28 млн грн. Водночас деякі міста, як-от Рівне, Вінниця та Херсон, відмовилися від встановлення новорічного дерева та проведення будь-яких заходів через карантинні обмеження. У Житомирі та Луцьку прикрасили ті ялинки, які вже довгі роки ростуть на території міста. 

В Ужгороді виявилося найнижче святкове дерево, найвище – у Харкові.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com