Жорстокі відеоігри в дитинстві не призводять до агресії - Запоріжжя.Info

Жорстокі відеоігри в дитинстві не призводять до агресії

Противники відеоігор стверджують, що жорстокі відеоігри – причина агресивної поведінки. Хоча це твердження було не раз спростовано наукою, тема для дискусії залишається відкритою. У новому десятирічному дослідженні вчені вирішили поставити жирну крапку в цьому питанні.

Десятирічне дослідження, опубліковане в журналі Cyberpsychology, Behavior and Social Networking, не знайшло зв’язку між жорстокими відеоіграми в дитинстві й зростанням агресивної поведінки в більш пізні роки.

На початку дослідження вчені набрали 500 учасників, середній вік яких становив 14 років. Протягом випробувального терміну учасники заповнювали анкети про час, проведений за іграми.

Дослідники розділили учасників на три групи: група 1 більше грала в агресивні ігри в дитинстві й поступово переставала в міру дорослішання; група 2 грала в дитинстві помірно і частіше вибирала такі ігри в міру дорослішання; група 3 майже не грала в дитинстві, але в міру дорослішання починала грати все більше.

Діти в групі 1 з найбільшим часом, проведеному в жорстоких іграх в молодому віці, не показали значну різницю в рівні агресії в дорослому віці в порівнянні з дітьми, які грали вкрай мало. Група помірних, що грають стабільно протягом усього підліткового періоду, показала найвищий рівень агресії.

Результати дослідження показують, що жорстокі ігри на ранніх етапах розвитку дитини не призводять до агресії в пізньому віці.

Вчені також відзначають, що діти, які починали грати в жорстокі ігри в ранньому віці «демонстрували більш виражені симптоми депресії, але явне зниження тривожності. Можливо, ця група використовувала жорстокі відеоігри, щоб впоратися з симптомами депресії ».
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com