Зеленський відреагував на звільнення українців із Сирії - Запоріжжя.Info

Зеленський відреагував на звільнення українців із Сирії

Зеленський зазначив, що українці – це одна велика сім’я

Президент Володимир Зеленський прокоментував повернення українців з Сирії і запевнив, що держава “завжди буде повертати додому всіх своїх громадян, якими б вони не були і де б не потрапили в біду”. Про це він написав у своєму Telegram-каналі. 

“Додому нарешті повернулися наші громадяни з Сирії – це жінки з дітьми. Кілька років їх утримували в жахливих умовах в таборах для переміщених осіб.Там, де немає життя і де пекло стає повсякденністю”, – зазначив президент.

Також він зазначив, що повернення цих людей було для держави одним з найскладніших завдань останнього часу. До процесу були залучені українські дипломати, і спецслужби України, і партнерські спецслужби. 

Крім цього, глава держави розповів про труднощі, які заважали українським громадянам повернутися на батьківщину. Спочатку завадили інтенсивні бойові дії на території Сирії, а потім діяло істотне обмеження через пандемію. Відсутність єдиних центрів влади в регіоні, геополітичні торги, постійні зміни позицій партнерів, додав Зеленський.

“Ми всі насправді – одна сім’я. І кожен в родині заслуговує того, щоб йому дали шанс і допомогли. Скажу більше: якщо громадянство України, то це вже достатня підстава для того, щоб держава мобілізувала весь свій ресурс на допомогу. Так чинять сильні. Так чинять великі сучасні держави. Все інше – банальні спекуляції”, – додав президент.

Нагадаємо, напередодні в Сирії із закритого табору для біженців “Родж” звільнили дев’ятьох громадян України, серед яких двоє дорослих та семеро дітей. ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com