Зеленський пояснив свою позицію в питанні закупівлі російської вакцини – Запоріжжя Інфо

Зеленський пояснив свою позицію в питанні закупівлі російської вакцини

За словами президента, не можна допускати, щоб країна купувала вакцину, яка не пройшла всі випробування, і наслідки застосування якої спрогнозувати неможливо


Президент України Володимир Зеленський пояснив свою позицію щодо неприйнятності закупівлі російської вакцини проти коронавірусу. Про це йшлося в його інтерв’ю The New York Times, текст якого представлений на сайті глави держави.

“Звичайно, пояснити українському суспільству, чому якщо Америка і Європа не дають тобі вакцину, ти не повинен брати її в Росії, – будь-якій людині, яка вмирає, пояснити це неможливо. Інша справа, що ми не повинні допускати того, щоб Україна приймала російську вакцину, яка не пройшла всі випробування. У нас з вами немає реальних доказів, що ця вакцина має стовідсотковий позитивний ефект. Більше того, я не можу взяти відповідальність за вакцину, наслідків дії якої ми не знаємо”, – зазначив Зеленський.

За його словами, рішення країни про вибір вакцини, перш за все, засноване на показниках безпеки препарату.

Зеленський додав, що Україна боротиметься за те, щоб її партнери надали вакцина, ефективність якої підтверджено – Moderna, Pfizer, AstraZeneca. 

“Ми розуміємо, що деякі з цих компаній мають заводи по всій Європі і навіть в Російській Федерації, наскільки мені відомо, тому тут питання перш за все в якості вакцини”, – сказав президент.

Раніше повідомлялося, що Володимир Зеленський поставив завдання перед послами, щоб Україна отримала перші партії вакцини від Covid-19 вже в січні.    

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com