Зеленський підписав закон про доступ громадян до вакцин проти Covid-19 – Запоріжжя Інфо

Зеленський підписав закон про доступ громадян до вакцин проти Covid-19

Закон прискорить вихід на український ринок вакцин, які успішно пройдуть клінічні випробування


Президент Володимир Зеленський підписав закон № 1075-ІХ, який створює умови для забезпечення доступу населення України до безпечних, якісних і ефективних вакцин проти COVID-19. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Закон України “Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення профілактики коронавірусної хвороби (COVID-19)”, який підписав президент, сприятиме зменшенню навантаження на вітчизняну систему охорони здоров’я шляхом вакцинації значної кількості пацієнтів у рамках клінічних випробувань.

Крім того, документ передбачає скорочення термінів затвердження клінічних випробувань та проведення державної реєстрації для вакцин або інших медичних імунобіологічних препаратів для специфічної профілактики коронавірусної хвороби.

Закон прискорить вихід на український ринок вакцин, які успішно пройдуть клінічні випробування.

Нагадаємо, у вівторок, 22 грудня, оперативний штаб міністерства охорони здоров’я України з вакцинокерованих інфекцій затвердив план імунізації населення від Covid-19. Мета цього плану – протягом 2021-2022 років охопити вакцинацією від Covid-19 не менше 50% населення України (20 млн осіб). При цьому вакцинація буде добровільною.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com