Зеленський доручив Кабміну роз'яснити українцям умови карантину - Запоріжжя.Info

Зеленський доручив Кабміну роз’яснити українцям умови карантину

Зеленський заявив, що не хоче непорозуміння між владою і громадянами

Президент Володимир Зеленський доручив уряду якнайшвидше роз’яснити громадськості всі обмеження на період жорсткого карантину, оскільки він не хоче непорозуміння між владою і громадянами. Про це Зеленський заявив під час селекторної наради з урядом, повідомляє прес-служба Офісу президента.

“Президент Володимир Зеленський дав доручення уряду якнайшвидше вийти з докладною презентацією всіх обмежень, щоб бізнес розумів, як він може працювати, а також щоб уникнути непорозумінь між владою і людьми”, – йдеться в повідомленні.

Своєю чергою прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що після свят в Україні прогнозується зростання захворюваності, тому запровадження жорстких обмежень необхідне. 

Він також зазначив, що обмеження в Україні значно м’якші, ніж локдауни у європейських країнах, зокрема, в багатьох державах запроваджено комендантську годину, а жорсткий локдаун триває значно довше, ніж два-три тижні, і постійно подовжується.

Нагадаємо, локдаун в Україні проходить з 8 січня по 24 січня 2021 року. У цей період не працюватимуть навчальні заклади, крім дитсадків, бари, ресторани і кафе (тільки навинос або на доставку), розважальні та культурні установи, спортзали, фітнес-центри і басейни. У зв’язку з цим у деяких містах підприємці вийшли на акції протесту, щоб їм дозволили працювати. 
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com