Запорізький медик увійшов в топ-30 кращих лікарів України – Запоріжжя Інфо

Запорізький медик увійшов в топ-30 кращих лікарів України

Сімейний лікар Сергій Онучко з Гуляйполя увійшов в ТОП-30 кращих лікарів України 2021 року.

Сергій Онучко прийшов в професію через особисту біди, йдеться на сайті проекту. Маючи на руках хворого батька і спостерігаючи ставлення медиків, майбутній лікар після смерті рідної людини раз і назавжди вирішив, що повинен зробити все, щоб люди ніколи не бачили в очах фахівця байдужість і не залишилися один на один з хворобою.

До 30-річному педіатра за освітою, а зараз лікаря загальної сімейної медицини, завжди довга черга. Також у Сергія «червоний телефон» в цілодобовому режимі. І дивуватися немає причин: «У мене як у молодого лікаря 90% пацієнтів – молоді люди, які мені довіряють. Але іноді занадто – вже як родичу дзвонять о 4 годині ранку і запитують, що робити; або не приймають призначені препарати і дивуються, чому не допомагає бесіда зі мною ».

Сергій дуже легко знаходить спільну мову з пацієнтами, він розібрався з нюансами змін в системі охорони здоров’я досить швидко: «Електронна система, вибір лікарів – дуже позитивні речі. Але є нюанси, адже мені як молодій людині такі речі даються просто, а для старшого покоління медиків комп’ютеризація – незбагненна наука. Але я вірю, що з часом все буде добре ».

Сергій щодня наполегливо працює, адже реалізувати мету життя – завжди відгукуватися на чужу біду – це сверхмотівація: «Чомусь щороку перед днем ​​народження мене традиційно залишали в лікарні на чергування. І ось потрапляє до нас пацієнт з гострим коронарним синдромом і зупинкою серця. З реаніматологом ми відкачуємо людини, а медсестричка близько опівночі вітає мене зі святом. В процесі я кивнув, ми «погнали» далі і врятували пацієнта. Так ось, цей стан своєрідного сп’яніння від повернення людини з того світла – те, заради чого я працюю кожен день ».

Однак іноді відчуття ейфорії і задоволення від вилікуваних пацієнтів спотворюють незворотні втрати. Сергій Онучко зауважує, що у кожного лікаря, і він не виняток, є своє кладовище. Це найсумніше місце в серці, адже нестерпно приймати факт, що ти зробив все залежне і навіть більше, однак це не допомогло врятувати чиєсь життя: «Коли після зміни розумієш, що сьогодні міг втратити два життя, але ти поборовся, то це варто того, щоб бути лікарем ».

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com