Захист Кернеса не клопотатиме про закриття кримінальної справи у зв’язку з його смертю, – адвокат – Запоріжжя Інфо

Захист Кернеса не клопотатиме про закриття кримінальної справи у зв’язку з його смертю, – адвокат

За словами адвоката, захист домагатиметься виправдувального вироку

Адвокат Геннадія Кернеса Олександр Гунченко повідомив, що захист міського голови Харкова, який помер від ускладнень коронавірусу, не клопотатиме про закриття кримінальної справи у зв’язку з його смертю, передає “Інтерфакс”.

“Закриття кримінального провадження у зв’язку зі смертю обвинуваченого не є реабілітаційною обставиною. Оскільки наша консолідована позиція (позиція Кернеса та його адвокатів, – ред.) була домагатися виправдувального вироку, ми, навпаки, будемо клопотати про продовження слухання справи з метою посмертної реабілітації Геннадія Адольфовича. Родичі та сім’я також наполягають на цьому, щоб повернути йому його добре ім’я”, – сказав Гунченко.

Зазначається, що 24 грудня Київський райсуд Полтави через неявку сторін знову переніс підготовче засідання у справі щодо Кернеса та його охоронців Віталія Блинника та Євгена Смицького. Засідання перенесли на 29 січня.

У Полтавському суді розглядають три апеляції на закриття справи проти харківського очільника та двох його охоронців (їх звинувачують у викраденні, тортурах та загрозі вбивством двух активістів Харківського Євромайдану взимку 2014 року).

Харківський голова Геннадій Кернес помер 17 грудня від ускладнень Covid-19. У середу, 23 грудня, у Харкові з ним попрощалися. Поховали міського голову на центральній алеї другого міського кладовища на вулиці Пушкінській.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com