За заявою ОПЗЖ поліція порушила кримінальну справу стосовно співробітника НАБУ Шевченка, який закликав вбивати депутатів партії – Запоріжжя Інфо

За заявою ОПЗЖ поліція порушила кримінальну справу стосовно співробітника НАБУ Шевченка, який закликав вбивати депутатів партії

За заявою політичної партії “Опозиційна платформа – За життя” Національна поліція порушила кримінальну справу проти співробітника Національного антикорупційного бюро Євгена Шевченка, який закликав вбивати депутатів партії. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив народний депутат від ОПЗЖ Ренат Кузьмін.

“За заявою депутатів ОПЗЖ Національна поліція порушила кримінальну справу і розпочала розслідування проти агента НАБУ Шевченка, який публічно закликав до вбивства депутатів — опонентів чинної влади. Пікантна вийшла історія: влада порушила кримінальну справу проти представника влади за заклики до вбивства представників влади. Втім, яка влада – такі й злочини”, – написав нардеп. 

Також на своїй сторінці він опублікував офіційну відповідь поліції на заяву партії та саму заяву.

Згідно з документом, Шевченко 30 жовтня публічно закликав до розправи над нардепами від “Опозиційної платформи – За життя”. Приводом для цього стало їхнє звернення до Конституційного суду України з конституційним поданням щодо відповідності Основному закону положень антикорупційного законодавства.

Зокрема, на своїй сторінці в Facebook чиновник оприлюднив список прізвищ усіх 47 депутатів і, називаючи їх образливими словами, заявив, що незабаром опублікує їхні домашні адреси для так званого “полювання” на них.

В ОПЗЖ вважають, що такі дії Шевченка мають ознаки чотирьох кримінальних правопорушень – підбурювання до посягання на життя державного діяча, порушення рівноправності громадян за ознаками їхніх політичних переконань, втручання в діяльність державних діячів і погроза вбивством державному діячеві.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com