З України намагалися поштою відправити до Франції кулемет часів нацистської Німеччини – Запоріжжя Інфо

З України намагалися поштою відправити до Франції кулемет часів нацистської Німеччини

За документами в посилці повинні були знаходитися запчастини

Нацистську зброю митники виявили у міжнародному поштовому відправленні

Нацистську зброю митники виявили у міжнародному поштовому відправленні

Житель Буковини намагався відправити розроблену в нацистській Німеччині зброю в поштовому відправленні до Франції. Він загорнув кулемет у фольгу і вказав, що це запчастини. Про це повідомляє Київська митниця Держприкордонслужби в Facebook. 

“Смертоносну зброю, яка була розроблена в нацистській Німеччині і прийнята на озброєння Вермахту в 1942 році, працівники Київської митниці Держмитслужби виявили в міжнародному поштовому відправленні, яке житель української Буковини посилав до Франції”, – йдеться в повідомленні. 

Як зазначив відправник в декларації, в посилці повинні були знаходитися запчастини. Однак, замість задекларованих запчастин на сканері митники виявили зброю, яку за часів Другої світової прозвали “циркулярною пилкою Гітлера”, або ще “газонокосаркою”. Намагаючись ввести в оману митників і скануючи техніку, відправник завбачливо загорнув кулемет у фольгу.

Українським законодавством у міжнародних поштових відправленнях забороняється пересилати вогнепальну зброю всіх видів та боєприпаси до неї. Тому зброю направлено на експертизу, а стосовно ж українського відправника митницею розглядається питання про складання протоколу про порушення митних правил.

Відзначається, що кулемет “MG 42” є відносно простою конструкцією, мав здатність забезпечувати приголомшливий обсяг вогню на придушення (здійснював 1200-1300 пострілів в хвилину), дозволяв вести прицільний вогонь на відстань до 2000 метрів, Заміна ствола у нього здійснювалася тільки однією людиною за 6-10 секунд.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com