З України до Східної Азії оптом збували бурштин, вартість якого щомісяця сягала 2 млн грн - Запоріжжя.Info

З України до Східної Азії оптом збували бурштин, вартість якого щомісяця сягала 2 млн грн

У ході слідчих дій вилучено понад 55 кг великих фракцій бурштину-сирцю, вартість якого, за попередніми оцінками, становить майже мільйон гривень

У Житомирській області нелегально збували оптові партії бурштину-сирцю до країн Східної Азії. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

“У Житомирській області співробітники Служби безпеки України заблокували нелегальний збут оптових партій бурштину-сирцю великих фракцій до країн Східної Азії”, – йдеться в повідомленні.

За даними попереднього слідства, нелегальний бізнес організували двоє жителів Новограда-Волинського. Протягом декількох років вони скуповували “сонячний камінь” у нелегальних копачів із північних областей України. Після сортування та розфасовки зловмисники за посередництва фігурантів раніше відкритих кримінальних проваджень переправляли нелегальний товар транзитом через треті країни іноземним замовникам.

За оперативними даними, щомісяця вони збували бурштину майже на 2 мільйони гривень.

Повідомляється, що в рамках раніше відкритого кримінального провадження правоохоронці провели ряд обшуків за місцем проживання зловмисників і зберігання бурштину. У ході слідчих дій вилучено понад 55 кг великих фракцій бурштину-сирцю, вартість якого, за попередніми оцінками, становить майже мільйон гривень.

Наразі нелегальний бурштин направлено для проведення відповідних експертиз.
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com