Їдуть до Ізраїлю та Італії: В Івано-Франківській обл. медики звільняються через низькі зарплати і їдуть працювати за кордон – Запоріжжя Інфо

Їдуть до Ізраїлю та Італії: В Івано-Франківській обл. медики звільняються через низькі зарплати і їдуть працювати за кордон

Нагадаємо, що через низькі зарплати медики планують всеукраїнський страйк після Нового року

В Івано-Франківській області через низькі зарплати медики змушені звільнятися і їхати працювати за кордон. Про це розповіла медсестра Івано-Франківського обласного госпіталю ветеранів війни Марія Кривонос в ефірі телеканалу “112 Україна”.

“Так, звільняються. У нас невелика лікарня, але працівників звільнилося у нас вже достатньо через низьку зарплату”, – розповіла Кривонос.

Медсестра додала, що частина медпрацівників, які звільнилися, їде працювати за кордон – до Ізраїлю та Італії. Щоправда, там вони працюють не за профілем, додає вона.

Медпрацівник зізнається: маючи 15 років стажу і першу кваліфікаційну категорію, вона отримує на руки 4400 грн.

“Отримували доплати у вересні, в жовтні, в листопаді, за грудень обіцяють дати. Це були окремі доплати. Там відповідно до відпрацьованих годин йшло. Наприклад, за вересень я отримала близько двох тисяч гривень”, – зазначила Кривонос.

Нагадаємо, у Києві та Львові 16 грудня медичні працівники вийшли на акції протесту, вимагаючи від влади встановити гідну зарплату і збільшити виплати у разі захворювання на Covid-19. 19 грудня в Києві на мітинг вийшли близько трьох тисяч українських медпрацівників.

Також повідомлялося, що медики планують всеукраїнський страйк після Нового року.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com