Європейський парламент та Рада ЄС домовилися про реформування Візової інформаційної системи – Запоріжжя Інфо

Європейський парламент та Рада ЄС домовилися про реформування Візової інформаційної системи

Європейський парламент і Рада ЄС домовилися про реформу Візової інформаційної системи (VIS)

Європейський парламент і Рада ЄС домовилися про реформу Візової інформаційної системи (VIS), яку в ЄС використовують для реєстрації та перевірки осіб, що звертаються за короткостроковою шенгенською візою.

Про це повідомила прес-служба Ради ЄС.

Відтак за новими правилами VIS міститиме інформацію не лише про короткострокові візи, як було раніше, а охоплюватиме й довгострокові візи та дозволи на проживання, оскільки ці документи дозволяють вільне пересування в межах Шенгенської зони. Реєстрація цих документів у централізованій базі даних допоможе органам влади перевірити їх справжність та дійсність.

“Крім того, до VIS буде внесено скан сторінки з біографічними даними проїзного документа. Це також буде сприяти поверненню громадян третіх країн, які незаконно перебувають на території ЄС”, – йдеться у повідомленні.

Нові правила дозволять посилити попередню перевірку заявника у відповідних базах даних про безпеку та міграцію, серед яких Шенгенська інформаційна система (SIS), Система в’їзду-виїзду (EES), ETIAS, Eurodac, дані Європолу, ECRIS-TCN та відповідні бази даних Інтерполу про проїзні документи.

Також нововведення буде спрямовано й на боротьбу з торгівлею дітьми. Відтак вік для зняття відбитків пальців буде знижено з 12 до 6 років. Водночас відбитки пальців осіб віком від 75 років не вносяться до VIS. Поточну паперову фотографію буде замінено живим зображенням особи з достатньою роздільною здатністю і якістю для використання під час автоматичного біометричного зіставлення.

Нагадаємо, Візова інформаційна система працює з 2011 року. Це база даних, яка допомагає візовим, прикордонним,  міграційним органам перевіряти громадян третіх країн, яким потрібна короткострокова віза для поїздки до Шенгенської зони.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com