Як українські зірки кутю готували: У Яремчі пройшов різдвяний фестиваль культури і традицій - Запоріжжя.Info

Як українські зірки кутю готували: У Яремчі пройшов різдвяний фестиваль культури і традицій

У курортному місті Яремче на Прикарпатті пройшов дев’ятий фестиваль української культури і традицій Winter Romantik Fest. В цьому році українські зірки традиційно зібралися у серці Прикарпаття на Різдво, щоб приготувати святкову кутю та позмагатися за звання кращого кулінара. 

Засновник фестивалю та власник Romantik Spa Hotel Іван Гаврон розповів, що до останнього моменту організатори не знали чи вдасться провести зимовий фестиваль з огляду на введення локдауну. Але все ж із дотриманням усіх карантинних вимог Winter Romantik Fest відбувся. 

“Це був непростий рік і до останнього моменту ми не знали чи дозволить влада святкувати різдвяні свята чи буде введений локдаун. Але ми сподівалися, що нам таки вдасться провести захід і все вийшло”, – зазначив Іван Гаврон. 

Цього року на зимовий фестиваль у Карпати прибули – співаки Арсен Мірзоян та Віктор Павлік, актриса Ольга Сумська та актор Віталій Борисюк, співачки Віра Кекелія, Тоня Матвієнко й Наталія Бучинська, також телеведучі “Сніданку з 1+1” Людмила Барбір та Руслан Сенічкін.

 

 
 

 
 

Переглянути цей допис в Instagram

 

 
 
 

 
 

 
 
 

 
 

Допис, поширений Ivan Gavron Romantik SPA Hotel (@romantikspahotel)

Боротьба за звання кращого кулінара та найсмачнішу кутю була як зазвичай гострою. Цього року гості фестивалю віддали однакову кількість голосів за кутю від співачки Наталі Бучинської та акторки Ольги Сумської – саме вони й розділили перше місце та звання кращих кулінарів.

Одна з переможниць конкурсу співачка Наталія Бучинська приготувала кутю з використанням великої кількості горіхів – грецьких, мигдалю та фундука. Ще одна переможниця Ольга Сумська додала до куті дуже не звичний інгредієнт – ром.

Співачка Тоня Матвієнко розповіла, що дуже для доброї куті важливо замочений на ніч мак зранку ретельно розтерти у глиняній ступці за допомогою макогону до появи білого макового молока.

“У нашій родині завжди дотримувалися традицій та тримали піст 6 січня, а першою стравою, яку куштували цього дня була саме кутя. Основних інгредієнтів у ній було три: пшениця, мак та мед. Пшениця символізувала народження нового життя та оновлення, мак – достаток та гарний врожай, мед – життєдайність та солодке життя. Вважалося – скільки ви додасте меду в кутю, так вам і буде солодко по життю. У нашій родині було прийнято, окрім традиційних інгредієнтів, додавати трішки халви та солі. Тоді кутя набуває особливого смаку”, – розповідає ведуча Людмила Барбір.

Готельєр Іван Гаврон зауважив, що дуже важливо кожного року оновлювати програми розваг  та розширяти сервіс за для якісного відпочинку українців. 

“Впродовж всього 2020-го року ми не побоялися труднощів в ввели чимало оновлень в готелі. Зокрема, запропонували нашим клієнтам систему харчування та обслуговування all inclusive. А також ми наповнили наші басейни термальною водою. Головний висновок – потрібно не боятися вводити нові пропозиції та покращувати сервіс, тому що українці вже бажають цього, особливо ті, хто був в інших країнах на відпочинку. Всім отельерам і рестораторам я раджу не шкодувати коштів – розширятися, покращувати сервіс, вводити нові послуги та випускати нові продукти і впевнено рухатися вперед”, – розповів готельєр.

На фестивалі також відбувся аукціон в рамках проекту “Врятуймо скарби разом”, який проводиться спільно з Івано-Франківським краєзнавчим музеєм. Лотами аукціону стали три копії реставрованих творів сакрального мистецтва, за які вдалося зібрати 60 тис. гривен. Переглянути відреставровані ікони можна на сторінці готелю у Facebook.

Отримані кошти підуть на подальші реставраційні роботи раритетних творів з фондів музею.ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com