Як оформити паспорт в стислі терміни - про нюанси, які можуть виникнути - Запоріжжя.Info

Як оформити паспорт в стислі терміни – про нюанси, які можуть виникнути

В Міністерстві внутрішніх справ України розповіли про те, як довго оформляється паспорт, і що потрібно знати про це.

Багатьом відомо, що оформлення паспорта України, або ж для виїзду за кордон займає 20 або 10 робочих днів. Все залежить від того, як терміново вам він потрібен. Іноді трапляються затримки, але, вони не такі критичні.

Паспортний стіл, фото pasport.org.ua

На даний момент затримок у Державній міграційній службі немає, тому все робиться вчасно.

Виникнути можуть проблеми з оформленням, тому, в МВС вирішили розкласти все по поличках.

Термін оформлення паспорта можуть продовжити в разі, якщо у людини до цього був паспорт-книжка, який був виданий до 2014 року на території Донецької та Луганської областях, а також в анексованому Криму. Тоді проводиться додаткова перевірка, яка передбачена законодавством.

У чому особливість ідентифікації за паспортом, виданим на тимчасово окупованій території?

На тимчасово окупованій території України підрозділи # ДМС не здійснюють своїх повноважень, а відомчі паперові картотеки та архіви цих підрозділів втрачені. Саме тому міграційна служба проводить додаткові перевірки за запитами до інших джерел: державних реєстрів, доступних інформаційних баз даних, у тому числі – інших відомств, установ та організацій.

Тривати подібні перевірки можуть до двох місяців, але, як показує практика, це відбувається набагато швидше.

Однак, якщо громадянин України отримав хоча б один біометричний документ, при оформленні іншого перевірки проводитися вже не буде, і це відбудеться набагато швидше. Все тому що дані будуть вже в реєстрі.

Я лише хочу вклеїти фото в 45 років, а мені кажуть, що потрібні перевірки. Чому так?

Паспортний стіл / скріншот з відео

Дійсно, законодавством це передбачено. Треба розуміти, що вклеювання фото – зовсім не формальна процедура. По суті, це оформлення нового документа. Тому обов’язково перевіряється особа заявника і його приналежність до громадянства України – так само, як при оформленні першого біометричного документа (ID-карти або ЗП).

Чи є інші підстави для додаткових перевірок?

Наприклад, якщо особа досягла 18 років і звертається для оформлення паспорта вперше. У цьому випадку міграційна служба зобов’язана провести процедуру встановлення особи-такий порядок передбачений законодавством, і це займає певний час.ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com