WhatsApp відклав дату набуття чинності новими правилами конфіденційності - Запоріжжя.Info

WhatsApp відклав дату набуття чинності новими правилами конфіденційності

Раніше повідомлялося, що месенджер WhatsApp оновив угоду користувача. У ній з’явився пункт про передачу особистих даних користувачів корпорації Facebook

Месенджер WhatsApp переніс початок терміну дії оновленої угоди користувача. Про це йдеться в блозі компанії.

“Ми вирішили продовжити термін розгляду і прийняття наших умов користувачами. Ми не маємо наміру блокувати або видаляти будь-які акаунти 8 лютого. Крім того, ми плануємо активно працювати над тим, щоб спростувати чутки, які не відповідають дійсності, про принципи конфіденційності та безпеки спілкування в WhatsApp”, — йдеться в повідомленні.

Нова дата набуття чинності нових правил конфіденційності – 15 травня.

У компанії заявили, що після анонсу змін отримали “багато відгуків від користувачів, що залишилися незадоволеними недавнім оновленням”. У WhatsApp відзначили, що ні сам месенджер, ні Facebook не мають доступу до особистих повідомлень користувачів, а “недавнє оновлення жодною мірою не порушує ці принципи”. 

Раніше месенджер WhatsApp оновив угоду користувача. У ній з’явився пункт про передачу особистих даних користувачів корпорації Facebook. Повідомлялося, що ті, хто не приймуть нові правила до 8 лютого, не зможуть користуватися додатком. Таким чином, WhatsApp, по суті, поставив своїм користувачам ультиматум, який цілком очікувано обурив багатьох користувачів. Месенджер почали звинувачувати в порушенні конфіденційності (і відразу ж шукати альтернативу), хоча в WhatsApp вже встигли заявити, що все не так однозначно.
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com