Вирубали сосен на півмільйона гривень: У Чернігівській обл. браконьєри зрубали понад 800 дерев – Запоріжжя Інфо

Вирубали сосен на півмільйона гривень: У Чернігівській обл. браконьєри зрубали понад 800 дерев

Зловмисники діяли на території лісгоспу

У Чернігівській області на території лісгоспу браконьєри зрубали 877 молодих сосен на півмільйона гривень. Про це повідомили в прес-службі Держпідприємства “Чернігівський лісгосп”.

“Державна лісова охорона Державного підприємства “Чернігівське лісове господарство” на гарячому затримала зловмисників, які відвантажували зрубані молоді дерева”, – йдеться в повідомленні.

Як повідомляють на підприємстві, зловмисників затримали на гарячому поблизу села Мньов. Браконьєри встигли знищити 877 сосен, а привернули до себе увагу своєю діяльністю лише тоді, коли завантажували зрубані дерева.

На виклик державної лісової охорони ДП “Чернігівський лісгосп” прибула поліція. За фактом незаконного вирубування дерев складено протокол. Розмір заподіяної шкоди лісовому господарству становить понад 455 тис. грн. 

Нагадаємо, на початку грудня Держекоінспекція розпочала природоохоронну акцію “Новорічна ялинка – 2021”, під час якої спільно з правоохоронцями та органами місцевого самоврядування посилить контроль за легальною реалізацією ялинок.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com