Вибух на магістральному газопроводі в Полтавській обл. не вплинув на транзит газу до Європи, - "Нафтогаз" - Запоріжжя.Info

Вибух на магістральному газопроводі в Полтавській обл. не вплинув на транзит газу до Європи, – “Нафтогаз”

Зобов’язання з транзиту природного газу з РФ до країн Європи буде виконано в повному обсязі

Розгерметизація магістрального газопроводу Уренгой – Помари – Ужгород в Полтавській області 9 січня 2021 року не вплинула на роботу українських ПСГ. Про це повідомила прес-служба “Нафтогазу”.

“Вся система підземних газосховищ працює в штатному режимі. “Укртрансгаз” готовий за необхідності змінити режим відбору газу до ПСГ, щоб в повному обсязі виконати замовлення своїх клієнтів”, – йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що зобов’язання з транзиту природного газу з РФ до країн Європи буде виконано в повному обсязі.

Нагадаємо, ввечері 9 січня, у Полтавській області у місті Лубни внаслідок розгерметизації стався вибух на магістральному газопроводі Уренгой – Помари – Ужгород. Вибух стався на ділянці поблизу с. Калайдинці близько 16:00. О 16:05 було перекрито постачання газу до газопроводу. Жертв та постраждалих немає.

Без газопостачання залишилися 17 населених пунктів Лубенського району, всього 2914 домогосподарств. Водночас станом на 11:00 10 січня фахівці відновили газопостачання всіх постраждалих населених пунктів. Всього до робіт було залучено 71 особу та 15 одиниць техніки, з них від ДержНС – 45 людей особового складу та 10 одиниць техніки.
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com