Ви можете виграти 980 мільйонів доларів в джекпот з України - Запоріжжя.Info

Ви можете виграти 980 мільйонів доларів в джекпот з України

Головне на сьогодні:

  • Джекпот Mega Millions досяг $510 млн, найближчий тираж лотереї відбудеться в цю п’ятницю.
  • Перший приз Powerball досяг позначки в $470 млн. Тираж відбудеться в суботу.
  • Вам не обов’язково жити в США, щоб мати шанс виграти. Ви можете взяти участь в лотереях США з України.


“Якщо я виграю, буду тримати низький профіль. Для початку проведу пару тижнів на пляжі, плануючи, що робити з такими грошима “, – поділилася Таммі Корнгі-Ходж, з Лас-Вегаса. 

Мега Мільйони – $ 510 млн – 08.01.2021 

Щоб виграти найбільший джекпот планети вам необхідно вгадати 5 номерів від 1 до 70 і номер “Mega Ball” з діапазону 1-25. Ви також зможете стати мільйонером з другим призом в $ 1 млн, для отримання якого вам буде потрібно вгадати лише основні числа Мега Мільйонів.Пауербол – $ 470 млн – 09.01.2021 

Як і Мега Мільйони, Пауербол проводиться в форматі 5 + 1, але його діапазони трохи відрізняються (5/69 + 1/26 ( “Powerball”)); другий приз лотереї також становить $ 1 млн. Величезні джекпоти для цієї лотереї аж ніяк не рідкість, саме їй належить світовий рекорд – $ 1,568 млрд, – встановлений в 2016 році.

“Це ж американська мрія, чувак. Всі хочуть виграти! Не зіграєш – точно не виграєш, “сказав Гомер Сполдінг з Індіанаполіса. 

Чи законно грати в американські лотереї з України? 

Алекс Гальвес, юрист і імміграційний експерт в США, підкреслює, що кожен може брати участь і вигравати призи американських лотерей, включаючи Mega Millions: “Вам не обов’язково бути резидентом, щоб отримати лотерейний джекпот, тому що для уряду США важливо, щоб податки сплачувалися, і для цього не потрібно номер соціального страхування”.

Расс Лопес, заступник директора зі зв’язків з громадськістю Каліфорнійської лотереї, додає: “Навіть людина без документів може купити білет і отримати приз, якщо він виграє в Mega Millions, йому не обов’язково бути громадянином, тому що необхідно мати на увазі, що жоден закон в Сполучених Штатах не забороняє іноземцю вигравати в лотерею”.

Ви можете купувати лотерейні білети Америки через інтернет, і брати участь в розіграшах нарівні з американцями. Беручи участь в лотереях онлайн на сайті theLotter, ви можете бути впевнені в тому, що ваш білет буде куплений місцевим представником сервісу в ліцензованій точці продажу на території Штатів і не буде покидати меж США надалі. Таким чином, умови організаторів повністю дотримуються. 

Щоб взяти участь в тиражах в ці вихідні, переходьте на сайт TheLotter.com, і купуйте білети лотереї Мега Мільйони – $ 510 млн і Пауербол – $ 470 млн 

Бажаємо успіху і грайте відповідально!
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com