"Влада це робить на догоду західним донорам". Українці розповіли про своє ставлення з приводу відмови від виробництва вакцини "Супутник V" в нашій країні - Запоріжжя.Info

“Влада це робить на догоду західним донорам”. Українці розповіли про своє ставлення з приводу відмови від виробництва вакцини “Супутник V” в нашій країні

Незважаючи на те що в Україні в 90% випадків використовують ПЛР-тест-системи російського походження, влада продовжує наполегливо відмовлятися від виробництва вакцини “Супутник V”. Прості громадяни щиро не розуміють таких подвійних стандартів чиновників, адже це дало б можливість не тільки отримати якісну вакцину, ефективність якої становить 92%, а й врятувати життя мільйонів українців. Своєю думкою вони поділилися в передачі “Чуємо кожного”.

“Найімовірніше, владі це (відмову від російської вакцини, – ред.) диктують їх господарі-американці. Вони ж абсолютно не самостійні”, – вважає маріупольчанин.

“Влада робить так, щоб це було вигідно не країні, а західним донорам”, – упевнений ще один житель Маріуполя.

“Там, “нагорі”, вирішили по-іншому. Їх цікавить міжсобойчик. Владу цікавить заробіток і маржа”, – заявляє харків’янин.

“Це просто злочин проти власного народу. Чекати на вакцину невідомо скільки, самі вводять карантинні обмеження і при цьому відмовляються закупити вакцину у Росії – це просто злочин”, – вважає харків’янка.

“Це просто банальна корупція. І всіх, хто до цього причетний, треба просто садити у в’язницю”, – заявляє житель Краматорська.

“Зрозуміло, що і ця влада просто рвалася до годівниці. Щойно вони дорвалися, відразу забули про власний народ”, – впевнена херсончанка.

Українці підтримали ідею виробництва російської вакцини на території України, оскільки впевнені, що це допоможе не тільки людям, а й економіці.

“Треба відкинути всю політику і зробити так, щоб у нас була вакцина. В Україні є дуже багато людей, які виступають за російську вакцину, і чим швидше – тим краще”, – вважає харків’янка.

“Я вірю в російську вакцину. Там ще залишилися потужна наукова база і серйозні вчені світового рівня”, – заявляє мешканка Херсона.
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com