“Влада двічі нас зрадила”: Медичні працівники обурені рівнем заробітної плати – Запоріжжя Інфо

“Влада двічі нас зрадила”: Медичні працівники обурені рівнем заробітної плати

Медичні працівники по всій України обурюються через рівень своєї заробітної плати

Медичні працівники по всій України обурюються через рівень своєї заробітної плати. За словами очільника вільної профспілки медичних працівників Олега Панасенка, “влада вже двічі зрадила медиків”. Про це повідомив кореспондент “112 Україна”.

За словами Панасенка, перша зрада відбулася перед парламентськими виборами. Тоді влада обіцяла скасування медичної реформи і впровадження загальнодержавної соціальної страхової медицини, де населення України було б захищено страховими полюсами, а медики отримували високу гідну заробітну плату за рахунок страхових полюсів. Проте цього так і не відбулося.

“Вдруге зрада відбулася, коли було ухвалено цей жебрацький бюджет для медичної галузі, і не буде тієї заробітної плати для лікаря від 23 тис. грн. Надалі будуть медики, які зараз стоять на передовій і рятують життя українців, отримувати ту жебрацьку заробітну плату, яку зараз отримують. Лікар у середньому в стаціонарах отримує 6 тис. грн, медична сестра – 4,5 тис. грн”, – заявив Олег Панасенко.

Очільник вільної профспілки медичних працівників також повідомив, що за період карантину 34 тис. медиків офіційно звільнилися. 

Разом з тим у Чернівецькому облцентрі екстреної медичної допомоги лікарі й досі очікують обіцяних 300% виплат. 

“За листопад ми очікуємо, обіцяли 300%. Цей процес отримання виплат займає багато часу і нервів, оскільки щомісяця говориться, що ви не отримаєте, гроші не дійдуть. Чекаємо на сьогодні тих 300%. Чи будуть обіцяні 10 тис. молодшому медперсоналу, це приблизно 15 тис. фельдшерам і 20 тис. медикам. Оскільки з ковідними 300% ми можемо якісно надати допомогу пацієнтам. Якщо буде менша зарплата, у нас буде менше можливостей, бо ми не зможемо якісно поїсти, відпочити і якісно надати допомогу”, – повідомила Анна Назарій, лікар-педіатр Чернівецького облцентру екстреної меддопомоги.

Нагадаємо, у Києві та Львові 16 грудня медичні працівники вийшли на акції протесту, вимагаючи від влади встановити гідну зарплату і збільшити виплати в разі захворювання на Covid-19. 19 грудня в Києві на мітинг вийшли близько трьох тисяч українських медпрацівників. Медиків обурює відсутність реформи медицини та низька заробітна плата. Лікарі повідомили, що 1 січня планують вийти на масштабний всеукраїнський страйк. 

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com