Відкриття дитячих садочків після карантину – Запоріжжя Інфо

Відкриття дитячих садочків після карантину

Кабінет Міністрів України дозволив відновити роботу дошкільних установ, які потрапляють у другий етап виходу з карантину, з 25 травня. Про це повідомив заступник глави МОЗ, головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко, повідомляє пресслужба Міністерства охорони здоров’я.

“Ми прив’язали відкриття дитячих садів і запуск громадського транспорту, для того щоб можна було працювати і було де залишати дітей. Дошкільні заклади будуть відкриватися при певних умовах. Вони опубліковані на сайті МОЗ для громадського обговорення. Ми прагнемо зібрати всі слушні рекомендації від батьків, власників дитячих садів і МОН”, – сказав Ляшко.

Віктор Ляшко, скріншот: YouTube

На сайті Міністерства охорони здоров’я опубліковано розпорядження Головного державного санітарного лікаря України Віктора Ляшка про проведення громадського обговорення деяких вимог до протиепідемічних заходів при послабленні карантину.

Зокрема, сформовані проєкти тимчасових рекомендацій: при проведенні зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування; у закладах дошкільної освіти; при роботі готелів; при перевезенні пасажирів автомобільним транспортом; у деяких закладах фізичної культури та спорту. Варто зауважити, що свої пропозиції до тимчасових рекомендацій можна було надсилати до 18:00 19 травня 2020 року.

дитсадок, скріншот з відео

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.ВІД MY.UA


Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com