“Вести” опублікували рейтинг найвпливовіших людей і явищ України – Запоріжжя Інфо

“Вести” опублікували рейтинг найвпливовіших людей і явищ України

Видання “Вести” опублікувало рейтинг “Топ-100 найвпливовіших людей і явищ в Україні”. Вперше рейтинг очолила не людина, а явище, з яким у 2020 році зіткнувся весь світ – коронавірус. Друге місце в рейтингу посіли посли країн G7, на третьому рядку – олігарх Рінат Ахметов. Четверту позицію рейтингу розділили між собою відразу дві людини: президент Володимир Зеленський і глава його офісу Андрій Єрмак. На п’ятому місці – голова політради “Опозиційної платформи – За життя” Віктор Медведчук.

У першу десятку увійшли також низка політиків і бізнесменів, а саме: глава МВС Арсен Аваков, американський мільярдер Джордж Сорос, голова Верховної Ради Дмитро Разумков і мер Києва Віталій Кличко.

Повний список першої десятки виглядає так:

  1. COVID-19
  2. Посли країн G7
  3. Рінат Ахметов
  4. Володимир Зеленський-Андрій Єрмак
  5. Віктор Медведчук
  6. Арсен Аваков
  7. Петро Порошенко
  8. Джордж Сорос
  9. Дмитро Разумков
  10. Віталій Кличко.

Відзначимо, що порівняно з торішнім рейтингом видання “Вести”, в першу десятку не потрапили бізнесмени Віктор Пінчук та Ігор Коломойський, а також лідер ВО “Батьківщина” Юлія Тимошенко. Окрім того, в рейтингу за 2020 рік не згадується нинішній прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Голова політради ОПЗЖ Віктор Медведчук – виріс на 3 позиції, з 8-го на 5-те місце. Бізнесмен Рінат Ахметов посів цього року 3-тє місце рейтингу, порівняно із 7-м місцем роком раніше, а американський фінансист Джордж Сорос опинився на 6-й позицій нижче (8-ма позиція порівняно із 2-м місцем у рейтингу в 2019 році).

Раніше видання “Вести” склало рейтинг найвпливовіших людей в Україні у 2019 році. Безумовним лідером був названий президент країни – Володимир Зеленський. Велику роль у цьому зіграла безпрецедентна перемога на виборах та успіх у формуванні монобільшості в парламенті.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com