Вакцинація українців від Covid-19 буде перевіркою для очільника МОЗ Степанова, – Зеленський – Запоріжжя Інфо

Вакцинація українців від Covid-19 буде перевіркою для очільника МОЗ Степанова, – Зеленський

За словами президента, показники міністра можна буде побачити в лютому-березні наступного року

Президент України Володимир Зеленський заявив, що вважає міністра охорони здоров’я Максима Степанова “найміцнішим” з усіх, хто був раніше. Однак очільнику МОЗ треба пройти “перевірку”, яка полягає у вакцинації українського населення від коронавірусу. Про це Зеленський сказав у інтерв’ю журналу “Фокус”.

“Вакцинація – вважаю, це буде найскладніший виклик для міністра Степанова. Тому що ми не входимо до переліку пріоритетних країн, які найближчим часом отримають вакцину. Й ось тут виявляється – міністр чи не міністр. Тому що якщо твоя країна не входить до списку тих, кому і так нададуть вакцину, і так все буде нормально, і так будуть великі доплати лікарям, ти повинен зробити все, щоб ми опинилися в цьому списку. Це і є перевірка”, – сказав президент.

Він зазначив, що результат “перевірки” можна буде побачити в лютому-березні наступного року.

“Результат ми з вами побачимо в лютому і березні наступного року. Я поставив йому завдання: ми повинні отримати вакцину в кінці січня, в крайньому разі в лютому”, – підкреслив президент.

Також глава держави додав, що “неважливо”, як Україна отримає вакцину – безкоштовно чи ні. 

“На 8 млн доз у нас є безкоштовна вакцина COVAX. Ми звертаємо увагу на гроші, чи вистачить їх. Я впевнений, що вистачить. Адже є безкоштовна вакцина, є ще додаткові кошти, про які ми говоримо з нашими західними партнерами. Але ще рано говорити, ще не отримали”, – сказав Зеленський.

Раніше міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що масова вакцинація проти коронавірусу в Україні може початися в лютому наступного року. Однак все залежить від того, наскільки швидко доправлять вакцину.

Також нагадаємо, що 23 грудня Володимир Зеленський підписав закон № 1075-ІХ, який створює умови для забезпечення доступу населення України до безпечних, якісних та ефективних вакцин проти Covid-19. Закон сприятиме зменшенню навантаження на вітчизняну систему охорони здоров’я шляхом вакцинації значної кількості пацієнтів у рамках клінічних випробувань.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com