В українських школах викладатимуть ази підприємництва - Запоріжжя.Info

В українських школах викладатимуть ази підприємництва

Міністерство цифрової трансформації планує впровадити шкільний навчальний предмет про підприємництво, який буде орієнтований на учнів старших класів.

Про це повідомила заступник міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан на прес-конференції в Києві.

Нова дисципліна

«Ми в Мінцифри плануємо запустити в цьому році факультативний предмет про підприємництво для школярів 10-11 класів. Я сподіваюся, що в кінці цієї осені ми зможемо це зробити», – сказала вона.

Центри підтримки підприємництва

Крім цього, Іонан повідомила, що в найближчі роки Мінцифри планує відкрити центри підтримки підприємництва “Дія.Бізнес” у всіх містах.

“Цього року ми плануємо ще кілька відкриттів. Наступні два відкриття – Миколаїв і Черкаси. Ще десяток центрів у нас знаходяться в роботі. Ми плануємо покрити практично всі міста такими центрами”, – сказала вона.

Інноваційне підприємництво

У серпні Міністерство цифрової трансформації заявило про плани ввести в українських університетах курс “інноваційне підприємництво та управління стартап-проектами” в рамках проекту “підприємницький університет”.

Інклюзивна освіта

Міністерство освіти та науки розробило проект Національної стратегії розвитку інклюзивної освіти на 2020-2030 роки та план заходів щодо її реалізації. Станом на вересень 2020 року було відкрито 633 інклюзивно-ресурсних центри, а в минулому навчальному році в 35,14% шкіл були інклюзивні класи.ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com