В українських магазинах ігристі вина подорожчають на 20 грн, - Мінекономрозвитку - Запоріжжя.Info

В українських магазинах ігристі вина подорожчають на 20 грн, – Мінекономрозвитку

Зазначається, що таким рішенням уряд врегулював питання мінімальних роздрібних цін на окремі види виноробної продукції і приведення їх опису у відповідність до Податкового кодексу

Кабінет міністрів, вчора 13 січня, прийняв постанову за якою ціна на ігристі вина в Україні стануть більшими на 20 грн. Про це повідомила прес-служба Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

“Постановою підвищується мінімальна роздрібна ціна на українські вина ігристі та вина газовані, зброджені напої, вина (напої) ароматизовані ігристі (газовані) з 89 до 109 грн за пляшку 0,7-0,75 літра (+ 20 гривень), а також приводиться у відповідність до Податкового кодексу України опис цих виробів та їх коди згідно з УКТЗЕД”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що таким рішенням уряд врегулював питання мінімальних роздрібних цін на окремі види виноробної продукції і приведення їх опису у відповідність до Податкового кодексу. Адже наразі на ринку відбувається маніпуляція назвами продукції і цінами, коли імпортований НАПІЙ на основі вина (а НАПІЙ – це продукт нижчої якості ніж ігристе вино) продається за ціною як  ігристе ВИНО (а якість ВИНА незрівнянно вища). У такій ситуації  українські виробники якісних ігристих ВИН опиняються в неконкурентній ситуації, а українські споживачі, купують неякісний імпортований напій замість справжнього ігристого вина.

“Зараз дуже важливо захистити внутрішній ринок вин від зовнішньої експансії та забезпечити споживача якісними українськими продуктами виноробства. У результаті виграють всі: українські винороби стануть конкурентоспроможними і відновлять втрачені позиції на ринку. Виноградарі матимуть більший попит на їх сировину. Український споживач матиме якісний, а не фальсифікований, продукт”, –  зазначив Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко.

Нагадаємо, 13 січня повідомлялося, що у 2020 році найбільше подорожчали необроблені продукти. Натомість овочі подешевшали. Цукор у 2020 році подорожчав на 46,2% – до 20,9 грн за кг, гречана крупа подорожчала на 34,8% – до 37,4 грн за кг, яйця зросли в ціні на 30,4% – до 27,5 грн за десяток, а соняшникова олія зросла в ціні на 22,2% – до 42,1 грн за літр. 
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com