У грудні 2020 року виготовлено 523 одиниць автотранспортних засобів
Згідно з даними “Укравтопрому”, на українських заводах у грудні 2020 року виготовлено 523 одиниць автотранспортних засобів, що на 6% менше, ніж в останньому місяці 2019 року. Про це повідомила прес-служба “Укравтопрому”.
“Найбільше у минулому місяці виготовлено легкових автомобілів. У грудні результат в цьому сегменті українського автопрому становив 446 авто, що на 3% більше, ніж торік. З цієї кількості 290 автомобілів зібрано на “Єврокарі”, а 156 автомобілів випустив ЗАЗ”, – йдеться у повідомленні.
Разом з тим випуск комерційних автомобілів (без урахування “АвтоКрАЗу”, який припинив розкривати інформацію про своє виробництво з серпня 2016 року) скоротився на 70% – до 6 шт. (усі виготовлені на заводі “Черкаський автобус”).
На третину знизилося виробництво автобусів: за місяць виготовлено 71 автобус. Найбільшу кількість автобусів випустив “Черкаський автобус” – 35 шт. На чернігівському автозаводі виготовили 22 автобуса. ЗАЗ повідомив про виробництво 10 автобусів. У грудні результат Часівоярського автобусного заводу – 4 од. Усього у 2020 році в Україні виготовлено 4952 од. автотранспортних засобів, що на 32% менше, ніж у 2019 році. Легкових автомобілів – 4202 шт. (-33%); комерційних – 51 шт. (-63%); автобусів – 699 шт. (-20%).