В Україні відкрили понад 4 тисячі пунктів обігріву через сильні морози - Запоріжжя.Info

В Україні відкрили понад 4 тисячі пунктів обігріву через сильні морози

Це держбудівлі, намети й транспрот

В Україні відкрили понад 4 тисячі пунктів обігріву

В Україні відкрили понад 4 тисячі пунктів обігріву

В Україні розгорнуто 4 тис. 227 пунктів обігріву через сильні морози, з них місцевим самоврядуванням – 4 тис. 200 стаціонарних пунктів, ДержНС – 27 мобільних пунктів обігріву на базі наметів і транспортних засобів. Про це повідомляє Державна служба України з надзвичайних ситуацій (ДержНС) в Facebook.

Як наголошено в повідомленні, пункти ДержНС встановлено з дотриманням усіх вимог санітарно-гігієнічних норм і правил пожежної безпеки. Вони забезпечені засобами обігріву на твердому паливі, медичними аптечками та вогнегасниками. У пунктах обігріву організовано цілодобове чергування рятувальників.

Зокрема, в Тернополі рятувальники розгорнули пересувний пункт обігріву у парку ім. Шевченка. На території Кіровоградської області підпорядковані підрозділи управління ДержНС в області розгорнули 2 мобільні пункти обігріву у спеціально відведених місцях у м. Бобринець і смт Онуфріївка.

Нагадаємо, що в суботу, 16 січня, в більшості західних областей України очікується сніг, на решті території країни – без опадів. Температура повітря вдень знизиться до -14 градусів.ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com