В Україні у 2022 році планують виробляти вакцину проти коронавірусу китайської компанії Sinovac - Запоріжжя.Info

В Україні у 2022 році планують виробляти вакцину проти коронавірусу китайської компанії Sinovac

Це буде та сама вакцина Sinovac, але вже вироблена українською компанією “Лекхім”

Українська фармакологічна компанія “Лекхім” планує почати у 2022 році виробництво вакцини проти Covid-19, розробленої китайською компанією Sinovac Biotech. Про це повідомив глава наглядової ради “Лекхіму” Валерій Печаєв, передає видання “Бабель”.

За словами Печаєва, “Лекхім” та Sinovac вже уклали меморандум про співпрацю для виробництва вакцин за технологією китайської компанії. Власне виробництво вакцин компанія планує розпочати у другій половині 2022 року. Це буде та сама вакцина Sinovac, але вже вироблена “Лекхімом”. Компанія “Лекхім” постачатиме розробку Sinovac для вакцинації населення України проти коронавірусу у 2021 році.

Варто зазначити, що сьогодні в Україні не випускається жодна вакцина проти коронавірусу.

Нагадаємо, міністр охорони здоров`я Максим Степанов заявив, що перші партії вакцини проти коронавірусу Україна має отримати у лютому поточного року. За його словами, Україна уклала договір щодо постачання вакцини з китайською фармкомпанією Sinovac Biotech – це один з найбільших виробників вакцин у світі. Крім того, уряд веде переговори з іншими компаніями, які вже практично завершилися. Наразі триває технічний процес узгодження самого договору.
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com