В Україні створять інтернет-портал про резонансні події та злочини на тимчасово окупованих територіях - Запоріжжя.Info

В Україні створять інтернет-портал про резонансні події та злочини на тимчасово окупованих територіях

На інтернет-порталі розміщуватимуть свідчення очевидців, архівні джерела, інформацію ЗМІ, рішення та резолюції міжнародних організацій, фото- та відеоматеріали

В Україні планують створити перший інтернет-портал про резонансні події та злочини на тимчасово окупованих територіях, на якому розміщуватимуть свідчення очевидців, архівні джерела, інформацію ЗМІ, рішення та резолюції міжнародних організацій, фото – та відеоматеріали. Про це повідомляє прес-служба Офісу президента.

“Меморандум про співпрацю для консолідації зусиль зі збереження задокументованих фактів про злочини на тимчасово окупованих територіях Криму і Донецької та Луганської областей, який передбачає створення відповідного інтернет-порталу, підписали Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим, Офіс Генерального прокурора, Український інститут національної пам’яті, Міжнародний фонд “Відродження” та Центр дослідження безпеки середовища “Прометей”, – йдеться в повідомленні.

Передбачається, що онлайн-ресурс міститиме найрізноманітніші дані, зокрема свідчення очевидців, архівні джерела, інформацію ЗМІ, рішення та резолюції міжнародних організацій, фото- та відеоматеріали.

“Спочатку це будуть перші 30 історій про злочини, скоєні на тимчасово окупованих територіях, – порушення прав людини, військові злочини, екологія, економіка та інші. Працюватиме система зі зручним пошуком – за персоналіями, місцями,  часом”, – розповів директор Українського інституту національної пам’яті Антон Дробович.

Ключовою вимогою до всього проекту є достовірність, об’єктивність та ґрунтування на офіційних даних. Зокрема, в основу порталу буде покладено результати роботи департаменту нагляду у кримінальних провадженнях щодо злочинів, скоєних в умовах збройного конфлікту, Офісу Генерального прокурора, факти та свідчення, які задокументували неурядові організації.

Своєю чергою заступник Генерального прокурора України Гюндуз Мамедов нагадав, що з 2014 року правоохоронні органи України та органи прокуратури фіксують і розслідують злочини, вчинені на тимчасово окупованих територіях України. Це понад 20 тисяч кримінальних злочинів, у тому числі військові злочини та злочини проти людяності.ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com