В Україні проводять експертизу голосів з оприлюднених аудіозаписів, де обговорювалося вбивство Павла Шеремета, - Геращенко - Запоріжжя.Info

В Україні проводять експертизу голосів з оприлюднених аудіозаписів, де обговорювалося вбивство Павла Шеремета, – Геращенко

Експертизу голосів проводять українські фахівці з фоноскопічних експертиз

Плівку з голосами оприлюднених аудіозаписів ймовірних розмов керівництва КДБ Білорусі, де обговорювали вбивство журналіста Павла Шеремета, передали на експертизу. Про це повідомив заступник очільника Міністерства внутрішніх справ Антон Геращенко, передає “Громадське радіо”.

Геращенко зазначив, що експертизу голосів проводять українські фахівці з фоноскопічних експертиз. Це відбувається в Україні. 

“Для зразка, якщо не можна людину допитати для цього особисто, братимуть якийсь її публічний виступ і порівнюватимуть із записом. У цьому разі доведеться йти саме таким шляхом. Експертизи потребують часу, це складна технічна та експертно-розумова робота”, – повідомив Геращенко.

Геращенко також наголосив, що вбивство журналіста відбулося на території України, тому це справа, яку веде виключно Україна, інші країни в цьому участі не братимуть, лише можуть допомагати з доброї волі розкривати ці злочини. На цей час узгоджуються дата і час, коли українські слідчі зможуть провести допит особи, яка опублікувала докази, щоб встановити більше обставин, як саме робили ці записи.

“Все це відбувається із залученням третьої сторони – правоохоронних органів країни, на території якої проводиться допит. Це міжнародні правові доручення, за якими країна, на території якої проживає свідок, дозволяє провести слідчі дії українських слідчих”, – зазначив Геращенко.

Нагадаємо, журналіст Павло Шеремет загинув у центрі Києва вранці 20 липня 2016 року внаслідок вибуху автівки. 12 грудня 2019 року в Нацполіції заявили, що в причетності до вбивства журналіста підозрюють Андрія Антоненка, Юлію Кузьменко та Яну Дугарь. 4 січня Нацполіція отримала в розпорядження інформацію щодо можливих замовників вбивства. На оприлюднених записах невстановлені особи обговорюють питання вбивства журналіста Павла Шеремета. Зокрема, наголошувалося на варіанті отруєння з використанням токсичних речовин, а також підриві. А вже наступного дня, 5 січня, колишній білоруський спецпризначенець та екс-співробітник КДБ, які мають стосунок до плівок у справі Шеремета, згодилися дати свідчення в Україні. 
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com