В Україні протягом тижня зафіксовано 16 кібератак на сайти НАБУ і Держспецзв'язку - Запоріжжя.Info

В Україні протягом тижня зафіксовано 16 кібератак на сайти НАБУ і Держспецзв’язку

Протягом тижня система захищеного доступу державних органів до мережі інтернет заблокувала 76 328 атак різних видів

В Україні з 30 грудня по 5 січня система захищеного доступу державних органів до мережі інтернет заблокувала 16 DDoS-атак на сайти НАБУ і Держспецзв’язку. Про це повідомляє прес-служба Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України.

“Система захищеного доступу державних органів до мережі інтернет заблокувала 76 328 атак різних видів, що на 32% більше, ніж на попередньому тижні. Переважна більшість – це мережеві атаки прикладного рівня (99%). Також зафіксовано і заблоковано 16 DDoS-атак, зокрема на веб-ресурси НАБУ і Держспецзв’язку”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що система кіберзахисту державних інформаційних ресурсів та об’єктів критичної інфраструктури на об’єктах моніторингу зафіксувала 5 млн 055 тис. 047 підозрілих подій, що на 17% більше, ніж попереднього тижня. Переважна більшість зафіксованих підозрілих подій стосується спроб викрадення інформації (38%), мережевого сканування (27%), спроб отримання прав користувача (13%) і спроб отримання прав адміністратора (12%).

Урядова команда реагування на комп’ютерні надзвичайні події України CERT-UA у цей період зареєструвала та опрацювала 3133 кіберінциденти, що на 5% більше, ніж попереднього тижня.
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com