В Україні працює інноваційна програма МРА для підготовки молодих керівників – Запоріжжя Інфо

В Україні працює інноваційна програма МРА для підготовки молодих керівників

В Україні зростає новий клас сучасних муніципальних управлінців, які добре знають місцеві проблеми і знайомі з найкращим світовим досвідом їх розв’язання. Допомагає їм у цьому вітчизняна навчальна програма МРА (Master of Public Administration). Її розроблено компанією “Метінвест”, і вона є частиною корпоративної соціальної відповідальності Групи, повідомляє 5 канал.

Мета програми – підготувати керівників, які зможуть управляти бюджетами, залучати інвестиції та підвищувати рівень життя.

Своєю чергою, слухачі, більшість із яких мають по 2-3 вищі освіти, помічають кардинальні відмінності програми від традиційного навчання.

“Теорія дається стисло, теоретичні знання даються в тих обсягах, які потрібні для засвоєння практичних кейсів”, – розповідає учасник програми, директор департаменту охорони здоров’я Маріуполя Андрій Ремпель.

“Це знання про психологію, про те… яким чином ми маємо сприймати людей, оточення, яким чином маємо вибудовувати стосунки з нашими підлеглими і з тими людьми, які щодня до нас приходять і звертаються з огляду на наші функціональні обов’язки”, – ділиться враженнями від навчання Єгор Мороз начальник юридичного управління Запорізької облради.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com