В Україні почали підключати школи до сервісу електронних журналів і щоденників - Запоріжжя.Info

В Україні почали підключати школи до сервісу електронних журналів і щоденників

Батьки зможуть відстежувати інформацію про присутність дитини на навчанні, бачити її рівень успішності, коментарі та поради вчителів

В Україні школи почали підключати до сервісів електронних журналів і щоденників. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки України. 

“Після успішного тестування модуля е-журналів та е-щоденників МОН почало активне поширення сервісу серед шкіл, які ще не мають їх у користуванні, на безкоштовній основі”, – йдеться в повідомленні. 

Зазначено, що навчальні заклади, які вже застосовують схожі комерційні продукти, за бажанням можуть користуватися ними надалі. Всі інші школи зможуть безкоштовно отримати доступ до електронних журналів, а також консультацію по підключенню сервісу і користуванню ним. 

Як зазначається, новий сервіс містить дані про учнів, розклад уроків, списки відвідування, домашні завдання тощо. Інформацію в електронні щоденники і журнали будуть вносити вчителі. Після цього учні і батьки за допомогою логіна і пароля зможуть побачити всі дані. 

“Батьки в режимі онлайн в е-щоденниках будуть бачити інформацію про присутність дитини на навчанні, рівень його успішності, коментарі та поради вчителів, а учні будуть отримувати завдання, стежити за розкладом і так далі”, — пояснили в МОН. 

За попередніми даними, в перші дні роботи сервісу у відкритому режимі до нього підключилися понад 100 шкіл.
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com