В Україні Covid-паспорти поки що не запроваджуватимуть, - Віктор Ляшко - Запоріжжя.Info

В Україні Covid-паспорти поки що не запроваджуватимуть, – Віктор Ляшко

Питання запровадження в Україні Covid-паспортів перебуває на контролі держави

Питання запровадження в Україні Covid-паспортів перебуває на контролі держави, але поки що мова про впровадження такого паспорту у країні не йде. Про це повідомив головний санітарний лікар Віктор Ляшко, передає “РБК-Україна”.

“В Україні це питання перебуває на контролі, але поки не впроваджується, оскільки ми ще збираємо додаткову інформацію, яка буде гарантувати те, що вакцинована проти Covid-19 особа більше не здатна інфікувати інших людей”, – підкреслив Ляшко.

За словами Ляшка, якщо спеціальні паспорти і запровадять, то свідоцтва про вакцинацію видаватимуться лише в тому разі, коли використовується схвалена ВООЗ вакцина.

Водночас головний санітарний лікар зазначив, що більшість країн під час пандемії Covid-19 скористалися ст. 31 Міжнародних медико-санітарних правил і встановили додаткові вимоги для перетину кордону. В Україні, наприклад, вимагають поліс медичного страхування, яке покриває лікування від коронавірусної хвороби, а також потрібно пройти 14-денну ізоляцію або показати негативний ПЛР-тест. А вже після появи вакцини проти коронавірусу деякі країни розглядають можливість вимагати Covid-паспорт про проведення вакцинації замість нинішніх умов.

Нагадаємо, в Україні минулої доби коронавірусом інфікувалися 4288 осіб. Найбільшу кількість підтверджених випадків зареєстровано в Запорізькій області (458), м. Києві (371), Київській (365), Одеській (312) та Миколаївській (293) областях. З початку пандемії в країні зафіксовано 1 119 314 випадків захворювання на Covid-19, одужали 796 417 осіб (+4819 протягом доби). Водночас від ускладнень, спричинених коронавірусною хворобою, у країні померли 19 835 осіб (+68 протягом доби).
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com