В РНБО прокоментували заяву Зеленського про масову мобілізацію жінок і чоловіків, якщо Росія нападе з Криму – Запоріжжя Інфо

В РНБО прокоментували заяву Зеленського про масову мобілізацію жінок і чоловіків, якщо Росія нападе з Криму

В РНБО назвали заяву Зеленського “нереалістичною”

Ідея президента Володимира Зеленського масово мобілізувати жінок і чоловіків у разі нового нападу Росії з Криму — нереалістична, тому що більшість українців не готові до цього ідеологічно і не навчені відповідно. Про це заявив заступник секретаря Ради нацбезпеки Сергій Кривонос, передає видання “НВ”.

“Це (оточення президента, – ред.) розповідають президенту, що вони це здатні зробити (масово мобілізувати жінок і чоловіків у разі нового нападу Росії, – ред.) а ми, які це пройшли і бачили це в своїх реаліях, ми розуміємо, що навіть якщо теоретично ми зможемо мобілізувати жінок і чоловіків — а чи навчені ці люди тримати зброю в руках? Ні. Чи хочуть ці люди це робити? Ні”, – сказав Кривонос.

За його словами, держава повинна виховувати мобілізаційний резерв, зокрема, ідеологічно. Крім цього, навіть у разі мобілізації людей потрібно ще навчити. Як приклад Кривонос навів вірмено-азербайджанську війну за Нагірний Карабах.

“Вона показала, що невелика кількість особового складу у взаємодії з технікою за правильно спланованих операціях дозволяє досягти високих результатів. Тому величезна кількість мобілізованих людей не вирішить питання здатності протидіяти ворогу”, – пояснив заступник секретаря РНБО.

Нагадаємо, Зеленський в інтерв’ю виданню “Фокус” заявив, що у разі нападу Росії на Україну з боку тимчасово окупованого Криму буде загальна мобілізація – чоловіків і жінок.

 

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com