В ОП не задоволені переговорним процесом Степанова з приводу вакцини від Covid-19,- ЗМІ - Запоріжжя.Info

В ОП не задоволені переговорним процесом Степанова з приводу вакцини від Covid-19,- ЗМІ

Наразі до цього процесу активно підключився Офіс президента

У команді президента України Володимира Зеленського не задоволені переговорним процесом міністра охорони здоров’я Максима Степанова з приводу вакцин від коронавірусу. Про це повідомило видання “РБК-Україна” з посиланням на власні джерела в ОП. 

Наразі до цього процесу активно підключився Офіс президента.

За словами джерела, компанії Pfizer і Moderna вісім місяців чекали на будь-які запити від МОЗ.

“”Pfizer і Moderna вісім місяців чекали якихось запитів від МОЗ. Як так вийшло, що інші, навіть менш багаті, країни зуміли домовитися з ними, а ми не змогли? Це питання”, – йдеться в повідомленні.

Поряд із тим профільний заступник голови Офісу президента Юлія Соколовська підтвердила виданню, що питанням постачання вакцини в Україну займаються на різних рівнях, зокрема й в ОП. 

“Враховуючи актуальність і гарячу ситуацію в Україні та світі із закупівлею і вакцинацією населення, а також підвищеним попитом та увагою до цієї проблематики, президент України, як глава держави, звертається до лідерів європейських держав для прискорення надання якісної, затвердженої у західних партнерів вакцини”, – зазначила заступник голови ОП.

Повідомляють, що перемовини на цю тему вже велися з президентами Франції, Литви та Португалії.

Нагадаємо, сьогодні, 15 січня, міністр охорони здоров’я Максим Степанов підтвердив, що закуповувати вакцини від коронавірусу для України буде міжнародна компанія Crown Agents, яке бере за послуги від 4,5 до 5%. Вона матиме повноваження на укладення контрактів згідно з проведеними попередньо Міністерством охорони здоров’я, керівництвом держави переговорами, а також на логістичний супровід вантажів. За словами Степанова, ця компанія була заснована у Великій Британії і сьогодні займається закупівлею Сovid-вакцин для різних країн.
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com