В окупованому Криму тріснула копія Керченського мосту – Запоріжжя Інфо

В окупованому Криму тріснула копія Керченського мосту

Попри явні пошкодження конструкції, інсталяцію не закрили – вона все ще доступна для пішоходів

В окупованому Криму, у Керчі, тріснула 55-метрова копія Керченського мосту, встановлена в Комсомольському парку. Про це повідомило “Крим.Реалії”.

Зазначається, що перші тріщини на споруді з’явилися ще восени 2020 року. Голова російської адміністрації Керчі стверджував, що ремонтні роботи виконає фірма, яка монтувала цей об’єкт. Наразі під мостом видно сліди штукатурних робіт, однак на конструкції досі є розриви та поздовжні тріщини.

Попри явні пошкодження конструкції, інсталяцію не закрили – вона все ще доступна для пішоходів.

Копію Керченського мосту довжиною 55 метрів і вагою 2,5 тонни було встановлено в керченському парку восени 2019 року, місцева влада заявляла, що об’єкт приваблюватиме туристів і слугуватиме “точкою тяжіння” людей.

Нагадаємо, сам Керченський міст відкрили для руху легкових автомобілів у травні 2018 року, пізніше було відкрито рух вантажного транспорту. Залізничну частину мосту поки не добудовано. Європейський Союз і США розкритикували часткове відкриття Керченського мосту між російською територією та анексованим Кримом. Українська сторона вийшла з договору з Росією про будівництво мосту у 2014 році – після анексії Криму.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com