В Одеській області прикордонники виявили контрафактний алкоголь і безакцизні сигарети на суму більш ніж 400 тис. гривень – Запоріжжя Інфо

В Одеській області прикордонники виявили контрафактний алкоголь і безакцизні сигарети на суму більш ніж 400 тис. гривень

Співробітники ДПСУ виявили майже 1,5 тис. літрів суміші і близько 3 тис. пачок сигарет іноземного виробництва

В Одеській області прикордонники виявили місця накопичення і реалізації контрафактного алкоголю і сигарет на суму більш ніж 400 тис. гривень. Про це повідомляє прес-служба ДПС України.

“У рамках досудового розслідування кримінального провадження за ознаками злочину, передбаченого ст. 227 “Умисне введення в обіг на ринку України (випуск на ринок України) небезпечної продукції” Кримінального кодексу України, у двох приватних будівлях та трьох магазинах у м. Біляївка Одеської області були проведені санкціоновані обшуки”, – йдеться в повідомленні.

За результатами обшуків прикордонниками було виявлено майже 1,5 тис. літрів спиртової суміші, 48 літрів контрафактного алкоголю з підробленими марками акцизного збору та близько 3 тис. пачок сигарет іноземного виробництва.

Наразі тривають слідчі дії. Підакцизну продукцію вилучено представниками Нацполіції.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com