В Івано-Франківську мешканці вийшли на протест проти підвищення тарифів на газ - Запоріжжя.Info

В Івано-Франківську мешканці вийшли на протест проти підвищення тарифів на газ

Жителі Івано-Франківська разом з громадянами Херсона, Львова та Вінниці, вийшли на протест проти захмарних тарифів на газ під стіни будівлі облдержадміністрації. Про це повідомив кореспондент NEWSONE Андрій Калитюк. 

За його словами, учасники акції зібралися не тільки біля ОДА, але також прийшли до будівлі газопостачальника. Кореспондент додав, що на протест вийшли по кілька десятків людей на кожній локації і переважно це були пенсіонери, оскільки саме їм доводиться найважче. 

“Ми ніколи не платили за постачання газу. Тепер же нам представляють якісь формули, піднімають тарифи. Спочатку нехай собі мізки включать, чим тарифи піднімають. З бідних пенсіонерів здирають вже останню шкуру. У моєї сусідки 1 720 гривень пенсія. Підкажіть, як вона повинна вижити, харчуватися і купувати собі ліки?”- сказав член Громадської ради при Івано-Франківській ОДА Василь Тимошевський. 

Протестувальники висловили надію на те, що влада до них прислухається і все ж знизить тарифи, інакше пенсіонерам доведеться віддавати останні гроші лише для того, щоб оплатити комуналку. Учасники акції домовилися, що наступного понеділка, 18 січня, знову прийдуть на ті ж місця. 
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com