Увесь рік нарозхват: Стала відома подальша доля скандального капелюха з головної ялинки - Запоріжжя.Info

Увесь рік нарозхват: Стала відома подальша доля скандального капелюха з головної ялинки

Щонайменше 15 організацій погодилися забрати казковий капелюх

Стало відомо про долю скандального капелюха, який мав прикрасити верхівку головної ялинки країни на Софійській площі. Протягом року капелюх “подорожуватиме” по різних фірмах і установах, а наприкінці року його встановлять у парку як новорічний атрибут. Про це повідомляється на Telegram-каналі Kyiv Press.

Подорожуватиме” капелюх різними фірмами до кінця грудня. Потім його установлять у парку як новорічний атрибут“,- йдеться в повідомленні.

Зазначено, що принаймні 15 організацій погодилися забрати казковий капелюх.

Тепер, коли капелюх демонтували з Софійської площі, він переїде на вулицю Дмитрівську, де знаходиться Київська школа економіки, про це повідомив Тимофій Милованов. Там капелюх виконуватиме роль розподільника, на кшталт капелюха з Хогварду з фільмів про Гаррі Поттера.

Нагадуємо, що спочатку верхівку головної ялинки країни прикрасили капелюхом, який був частиною тематичного ансамблю “Казковий ліс”.

Але через обурення деяких городян і організацій ухвалили рішення змінити капелюх на більш традиційну верхівку у вигляді різдвяної зірки, яка і засяяла на ялинці 19 грудня. Однак пізніше капелюх повернули на Софійську площу у вигляді арт-об’єкта.
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com