Уряд дав доручення ОДА щодо субсидій на електроенергію - Запоріжжя.Info

Уряд дав доручення ОДА щодо субсидій на електроенергію

Міністерство соціальної політики дало облдержадміністраціям низку доручень щодо субсидій на електроенергію. Мовиться про роз’яснювальні роботи з населенням та оперативний розгляд звернень про призначення субсидії.

Мінсоцполітики звернулося до Міненерго та Комісії, що здійснює регулювання в енергетиці та комунальних послухах, з проханням проінформувати населення про можливість оформлення субсидій. Про це повідомили у пресслужбі Мінсоцполітики.

Мінсоцполітики доручило ОДА забезпечити взаємодію між органами соціального захисту та постачальниками електроенергії для проведення роз’яснювальної роботи серед споживачів про соціальну підтримку при оплаті комунальних послуг,– наголосили у відомстві.

Крім того, ОДА зобов’язали забезпечити оперативний розгляд органами соціального захисту населення звернень про призначення житлової субсидії.

Мовиться про звернення людей, які використовують електроенергію для індивідуального опалення і потребують державної підтримки в умовах встановлення єдиних фіксованих цін на електроенергію для побутових споживачів.
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com