Унаслідок незаконного вирубування лісу в Житомирській області завдано збитків на суму понад 6 млн грн – Запоріжжя Інфо

Унаслідок незаконного вирубування лісу в Житомирській області завдано збитків на суму понад 6 млн грн

Особу зловмисників не встановлено

На території Бабичівської сільської ради в Житомирській області виявлено масштабну вирубку лісів. Заподіяна шкода сягає 6,3 мільйона гривень. Про це повідомляє прес-служба Державної екологічної інспекції України (ГЕІ). 

“Особи зловмисників не встановлені. Враховуючи, що порушення має ознаки кримінального, ГЕІ направила матеріали перевірки в правоохоронні органи, які і будуть шукати порушників”, – зазначив глава ГЕІ Андрій Мальований.

За словами глави ГЕІ, особи, які вчинили злочин, будуть відшкодовувати збитки, завдані навколишньому середовищу, і нести кримінальну відповідальність.

“За таку вирубку браконьєри, крім сплати всієї суми збитків, також нестимуть відповідальність згідно зі статтею 246 Кримінального кодексу, що передбачає штраф за порушення на суму від 17 до 25 тис.500 гривень або обмеження або позбавлення волі на строк до трьох років”, – додав керівник Держекоінспекції. 

Нагадаємо, раніше у Баранівці Житомирської області місцевого жителя вкусила білка. Експертиза встановила, що тварина була хвора на сказ. У зв’язку з цим на території міста були введені карантинні обмеження. 

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com