"Укроборонпром" почав виробництво ракетних комплексів "Нептун" для ЗСУ - Запоріжжя.Info

“Укроборонпром” почав виробництво ракетних комплексів “Нептун” для ЗСУ

ЗСУ отримають уніфіковані пускові установки, транспортні та транспортно-заряджальні машини, а також рухомий командний пункт

Державний концерн “Укроборонпром” почав виробництво ракетних комплексів “Нептун”  на замовлення Міністерства оборони України. Про це повідомив генеральний директор “Укроборонпрому” Юрій Гусєв у Facebook.

“Ознайомилися з перебігом робіт з виготовлення берегових комплексів РК-360 МЦ “Нептун” на замовлення Міністерства оборони України, контракт з яким був укладений у грудні. Йдеться про виготовлення першого дивізіону для української армії”, – розповів Гусєв.
 
Зазначається, що ЗСУ отримають уніфіковані пускові установки, транспортні та транспортно-заряджальні машини, а також рухомий командний пункт.
 

 
Раніше міністр оборони Андрій Таран заявив про плани України розмістити в південних областях країни береговий ракетний комплекс “Нептун”.

Як відомо, протиракетний комплекс “Нептун ” призначений для знищення кораблів водотоннажністю до 5000 тонн, а також наземних цілей. Він є дозвуковою маловисотною протикорабельною ракетою, сконструйованою на основі радянської ракети Х-35, у виробництві якої брали участь підприємства УРСР. “Нептун ” був розроблений Київським конструкторським бюро “Луч”.

 

 

 
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com