Українці зможуть швидко отримувати додаткові кваліфікації - Запоріжжя.Info

Українці зможуть швидко отримувати додаткові кваліфікації

Вже восени українці матимуть можливість швидко здобувати додаткові кваліфікації, залежно від попиту на ринку праці, а також вони зможуть розширювати свої компетенції, позитивно впливаючи на перспективи кар’єрного зростання.

Це стане можливе за умови голосування парламентом за проект Закону №2481 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо кваліфікації як фактору адаптації та мобільності українця”, повідомляють у Комітеті ВРУ з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.

За словами Голови Комітету Галини Третьякової, наразі цей законопроект знаходиться на доопрацюванні в Комітеті Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.

Що це означає: якщо людина не має робочих місць за першою кваліфікацією, їй потрібно мобільно отримати іншу кваліфікацію. Враховуючи умови та стан трудових відносин у країні, потрібно забезпечити можливість людям бути конкурентними та затребуваними в різних сферах економіки. Дуже важливо дати людям інструменти якісного отримання додаткової кваліфікації за більш короткий період, ніж класичний час отримання чергової вищої освіти

Чим це корисно. Важливість забезпечення мобільності громадян нашої держави на ринку праці можна пояснити, в першу чергу: світовими викликами, потребами суспільств та економік; черговою світовою кризою, пов’язаною з поширенням COVID-19; втратою багатьма годувальниками роботи та зростанням кількості безробітних; попитом роботодавців на спеціалістів відповідних кваліфікацій.ВІД OBLIVKI


ВІД LUCKYADS


Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com