Українці повертаються на свята: Пасажиропотік на кордоні України зріс майже вдвічі – Запоріжжя Інфо

Українці повертаються на свята: Пасажиропотік на кордоні України зріс майже вдвічі

Щоденний пасажиропотік на кордоні фіксується на рівні майже 90 тис. осіб

Останнім часом кількість громадян, які перетинають український кордон, значно зросла, і кілька днів пасажиропотік на добу фіксувався на рівні майже 90 тис. мандрівників, тоді як в листопаді і на початку грудня український кордон перетинали близько 50 тис. осіб на добу, повідомляє прес-служба МВС.

“На кордоні значно зріс пасажиропотік. Переважну більшість складають українці, які повертаються з ЄС”, – йдеться в повідомленні.

За інформацією правоохоронців, протягом декількох днів добовий пасажиропотік фіксувався на рівні майже 90 тисяч мандрівників, хоча в листопаді і на початку грудня він становив близько 50 тисяч осіб.

“Зростання пасажиропотоку в передноворічний період є традиційним. Наприклад минулого року, в цей же період, пасажиропотік становив майже 300 тис. осіб на добу”, – додали у відомстві.

Найбільше пасажиропотік зріс у всіх працюючих пунктах пропуску на кордоні з Польщею, а також у пунктах пропуску в Закарпатській області.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Україна не вводитиме заборону на в’їзд з Великобританії через новий штам коронавірусу, однак для приїжджих з цієї країни буде діяти ряд обмежень.

Будьте постійно у курсі подій – підписуйтесь на канал «Запоріжжя Інфо» у Google новини та Facebook.
ВІД MY.UA


ВІД LUCKYADS


ВІД OBLIVKI


Від Smi.biz

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com