Українці хочуть заборонити улюблену соцмережу підлітків TikTok: "Сприяє деградації" - Запоріжжя.Info

Українці хочуть заборонити улюблену соцмережу підлітків TikTok: “Сприяє деградації”

На сайті президента з’явилася петиція, в якій закликають заборонити соціальну мережу TikTok в Україні.

Автор петиції є Сергій Мазур.Соціальна мережа TikTok – додаток для створення і поширення коротких відео. Сервіс був запущений у вересні 2016 китайською компанією ByteDance. Це найпопулярніша платформа для коротких відео в Азії, яка поширилася на інші частини світу і швидко набирає популярність. Додаток дозволяє користувачам створювати музичні, танцювальні, комедійні та інші відео тривалістю до 15 секунд. Кількість користувачів програми досягла понад 1 млрд користувачів з 170 країн світу.

На думку автора петиції, більшість відео в TikTok не містятьінтелектуального сенсу і не сприяють розумовому розвитку, що може сприяти деградації користувачів соцмережі.

TikTok, gizchina

“Згідно з даними Globalwebindex, 41% користувачів є особами у віці від 16 до 24 років. Тому, в першу чергу, контент TikTok може впливати негативно на молоде населення України“,- вважає Сергій Мазур.

Також стало відомо, що 17 грудня 2020 року TikTok заблокував хештег “АТО”. З топів переглядів зникли всі відео російсько-української війни, докази російської агресії, а також всі відео, де був записаний цей хештег отримали приховане блокування. При цьому позначки #ДНР, # ЛНР, #ЛДНР і #Новоросія все ще функціонують.
Від Giraff


Від Banganet


Від Smi.biz


Від Mediametrics

Мы в соц. сетях

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com